Prémie ve Worms 3D:
Výcvikové středisko Atlantis | Nebezpečí ze záhrobí | Letní škola | Rychlá oprava | Zúčtování na korálovém útesu OK | Nikdo nejezdí zadarmo | Souboj svalů

Prémie ve Worms 4:
Znič a poslouchej / Destroy And Serve | Těší mě, že vás obléhám / Nice To Siege You | Plechovka Wally / Tin Can Wally | Nezbedné koberce / Carpet Capers | Únik před stromosaurem / Escape From Tree-Rex

Prémie ve Worms 3D

Prémie - když nějakou odhalíte, dostanete další červí "doplňky" :) Je jedno, jestli misi dokončíte úspěšně či neúspěšně.

Výcvikové středisko Atlantis

Výcvikové středisko Atlantis

Až vás major Krvák vyzve, abyste šli k letadlu, tak si během cesty k němu všimněte otvoru ve zdi. Do toho vstupte a postupujte dál, dokud nedostanete kýženou prémii. Tou je mapa tohoto výcvikového střediska pro hru více hráčů.

Nebezpečí ze záhrobí

Nebezpečí ze záhrobí

Přes most jděte k docela velkému domu a obejděte jej. Najdete hrob, z kterého se kouří. Dejte na něj granát a utíkejte!

Letní škola

Letní škola

Na hřišti prohoďte granát oběma koši - můžete i zespodu.

Rychlá oprava

Rychlá oprava

Na klávesnici červíkem postupně namlaťte písmena T, E, A, M, 1, 7. Písmenka, která jste už zmáčkli, se objeví nahoře.

Zúčtování na korálovém útesu OK

Zúčtování na korálovém útesu OK

Na jednom z domů (na střeše) můžete nalézt bedničku. Pozor, na radaru není! Když ji seberete, máte prémii v kapse.

Nikdo nejezdí zadarmo

Nikdo nejezdí zadarmo

Nesmíte zranit žádného nepřátelského červíka a musíte misi dokončit do konce, jinak prémii nedostanete. P.S.: Sebe zranit můžete.

Souboj svalů

Souboj svalů

S pomocí nízké gravitace vyskákejte na nejvyšší poličku a poté přímo na dřevěné podpěry pod střechou, kde by měla být Sada pro stavbu mostů. Seberte ji.

Prémie ve Worms 4

Za každou nalezenou skrytou prémii dostanete 1000 mincí. Existuje celkem 5 prémií; podruhé Vám fungovat už nebudou. P.S.: je jedno, jestli misi dokončíte úspěšně či neúspěšně, hlavně ji dokončete.

Znič a poslouchej

Znič a poslouchej / Destruct And Serve

Najděte šedé auto na levé silnici střelte do něj. (Kdo viděl film Zpátky do budoucnosti, ten bude vědět, o jaké auto se jedná ;) ) Objeví se hláška: Našel jsi skrytý bonus! (Ta se objeví u každé nalezené prémie.)
přehrát video

Nice To Siege You

Těší mě, že vás obléhám / Nice To Siege You

Na vrcholku hory je profesorův stroj času, běžte za něj a slezte z prudkého svahu hory. Uvidíte chodbu, tak do ní běžte a poté uvidíte zajíce, kterého jste právě vyrušili. A je tu další prémie a 1000 mincí!
přehrát video

Tin Can Wally

Plechovka Wally / Tin Can Wally

Při střílení se ohlédněte kolem a najděte záchod. Střelte do něj a zacpěte si nos. Výsledkem bude prémie, která má jméno Zastřel toho holomka.
přehrát video

Carpet Capers

Nezbedné koberce / Carpet Capers

Najděte věž, na které stojí protivník jménem Egg (příhodné :-)) a vstupte do ni dolním vchodem. Najdete další šperky, seberte je a máte prémii s názvem Tajná Bedna.
přehrát video

Escape From Tree-Rex

Únik před stromosaurem / Escape From Tree-Rex

Střelte bazukou do tlamy/na tlamu velkého dinosaura (můžete i na tu jeho velkou plošinu, kterou právě snídá, ale výsledek není jistý). A máte poslední prémii s názvem "Krmení tyranosaura" v kapse.
přehrát video

© Pavel Valach, Martin Stružský 2006 - 2013
Worms 3D, Worms Forts: Under Siege, Worms 4: Mayhem © 2003 - 2005 Team17 Software, Team17 Software, Worms 3D, Worms Forts: Under Siege a Worms 4: Mayhem jsou ochrannými známkami Team17 Software Limited.
Původní návrh Andy Davidson. © 2005 The Codemasters Software Company Limited.