FAQ – Často pokládané otázky

Kde mohu Worms 3D / Forts / 4 ještě sehnat?

To by mohl být malý problém, zejména proto, že tito červíci už většinou nejsou moc k dostání. Můžete zkusit Team17 Shop nebo megahry.eu, většinou ale narazíte jen na anglické verze, protože české NXK bývají vyprodány.

Proč mi Worms 4 spadnou po chvíli nahrávání?

Tenhle problém má ve většině případů velice jednoduché řešení, které by ale asi napadlo málokoho. Zaškrtněte ve spouštěcím programu políčko Bez animací / No Movies.

Worms 3D ani nenaběhnou a rovnou spadnou. Co s tím?

Pád Worms 3D

Tento problém jsem zaznamenal na Windows 7 a zatím jsem pro něj nenašel přijatelné řešení. Pokud opravdu Worms 3D milujete, můžete zkusit spustit Worms 3D ve Windows XP. Bohužel nevím úplně přesně, co tento problém způsobilo. Pokud máte nějaké konkrétní podezření, budeme rádi, když se nám s ním sdělíte.

Kdy bude další turnaj? Jak se do něj můžu přihlásit?

Nejprve mrkněte do sekce Soutěže, jestli nějaký turnaj není v přípravě (obvykle označován jako „Příští turnaj“). Jestli ne, tak je na všechno ještě dost času. :-) Budete-li pravidelně sledovat naše stránky, určitě se vše potřebné včas dozvíte. Začátek nového turnaje je vždy ohlášen s dostatečným předstihem, aby se nám mohlo přihlásit dostatek hráčů. Pakliže ještě nejste zaregistrovaní, učiňte tak zde. Tím o Vás získáme základní informace. Poté už jen napište jednomu z organizátorů turnaje (většinou jsem to já, Paulos). Hráči, kteří již zaregistrovaní jsou, nám pouze napíší soukromě (na ICQ, Jabber) nebo na Nástěnku a my je turnaje zařadíme.

Mám problém s hostováním her na internetu – hráči se připojí a pak se po chvíli, bez vložení týmu, odpojí. Co s tím?

Přečtěte si příspěvek na fóru. Jen dodám, že po provedení postupu na fóru se může také výrazně zvýšit vaše schopnost připojit se na hry.

© Pavel Valach, Martin Stružský 2006 - 2013
Worms 3D, Worms Forts: Under Siege, Worms 4: Mayhem © 2003 - 2005 Team17 Software, Team17 Software, Worms 3D, Worms Forts: Under Siege a Worms 4: Mayhem jsou ochrannými známkami Team17 Software Limited.
Původní návrh Andy Davidson. © 2005 The Codemasters Software Company Limited.